+48 735 585 409 kontakt@martindoe.pl

O Naszym Sklepie

Powstał z pasji florystyki, z miłości do naturalnego piękna
i zapachów. Nasza pracownia jest pełna kolorów, zachwyca każdego, kto tylko przekroczy jej próg.

Tworzymy Kompozycje Tylko z Najświeższych Kwiatów

    Kwiaty kupujemy od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu nasze kwiaty są zawsze świeże, dzięki czemu mogą ozdabiać wasze życie naprawdę długo.

    Z pewności nie jedna kobieta dostała róże, które już następnego dnia zaczęły więdnąć. Mówi się, że te dane od serca wytrzymują najdłużej. Chcemy w to wierzyć, jednak prawda jest taka, że najdłużej wytrzymują kwiaty świeże, odpowiednio nawożone i przechowywane. U nas dostaniesz tylko kwiaty najwyższej jakości.

Od 1995

Najlepszym potwierdzeniem jakości naszych kwiatów, są nasi klienci, którzy do kwiaciarni wracają od 1995 roku. Dokładnie wtedy zaczęliśmy nasza piękną, pachnącą przygodę z florystyką. Od tamtej pory ozdobiliśmy tysiące domów, przyjęć, braliśmy udział w wielu targach i konkursach. Stale się rozwijamy i staramy, aby nasze kompozycje odpowiadały najnowszym trendom.

Dlaczego My

20 lat doświadczenia

Doświadczenie z pewnością nas wyróżnia, zaczynaliśmy w czasach, gdy w naszym mieście nie było ani jednej kwiaciarni. Dziś jest ich już kilkanaście, jednak my się konkurencji nie boimy.

Wszystko ręcznie

Wszystkie bukiety są starannie tworzone przez dwie doskonałe florystki, dla których kwiaty to nie praca a sposób na życie, doskonale znają potrzeby każdego gatunku, wiedzą, jak się z nimi obchodzić, dzięki czemu bukiety są nie tylko piękne, ale również wytrzymałe.

Dostarczamy

Gotowe wiązanki można odebrać w naszej pracowni, ale również oferujemy dowóz kwiatów do klienta, lub dowóz do osoby obdarowywanej kwiatami. Jest to wspaniały sposób na prezent, jeżeli jesteś zbyt daleko, aby wręczyć je osobiście.

Nasi Floryści 

Najlepsi w branży, pasjonaci i profesjonaliści, których wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem na rynku florystycznym.

Anna Nowak

Anna Nowak

Specjalista od kwiatów doniczkowych

Kamila Kwiatkowska

Kamila Kwiatkowska

Specjalista od kwiatów ciętych

Kamil Cisek

Kamil Cisek

Obsługa klienta

„Jestem właścicielem firmy. Kwiaciarnie otworzyłem z myślą o mojej żonie, która kocha kwiaty, W naszym mieście w latach 90 nie było kwiaciarni, więc dostać piękny bukiet w okolicy było naprawdę ciężko. Postanowiłem, że otworze własną kwiaciarnię a w naszym domu i ludzi z naszego miasta nigdy nie zabraknie pięknych i pachnących kwiatów.”

Adam Michalak

Kontakt

Adres

Starzyńskiego 6
99-400 Łowicz

Phone

+48 735 585 409

Email

kontakt@martindoe.pl

Napisz do Nas